Informace pro začínající chovatele

19.11.2014 08:52

Každý začínající chovatel v KCHaPB je povinen se seznámit se Zápisním řádem našeho klubu, který vychází ze zápisního řádu ČMKU a doplňuje ho a tyto normy je povinen dodržovat.  Dále je povinen se seznámit  a dodržovat i další návazné vyšší právní normy.

Veškeré normativy, které musíte znát a dodržovat je, najdete vyjmenovány  v klubovém Zápisním řádu.

Texty vyšších  normativů najdete na stránkách ČMKU  https://www.cmku.cz/ pokud jste vše  již nedostali dříve v některém z čísel zpravodaje.

1.       Podmínky pro udělení šampion KCHaPB 

2.      Archivace DNA

3.      Barvy barzojů

4.      Výstavní řád ČMKU

5.      Zápisní řád KCHaPB

 

Veškeré důležité informace naleznete rovněž na stránkách klubu (klubové akce, poradenství, dokumenty atd.) a stránkách ČMKU (kalendář výstav v ČR, zprávy z FCI i ČMKU, předpisy, řády, poradnu atpod.).